Verslag (Foto's en video) Austin A30-A35 Owners Club International Rally 2023

Categorie: Evenementen 2023

De Austin A30-A35  Owners club heeft in 2023 ook weer een Internationale Rally gehouden. De plek van het evenement was Beverley, een plaatsje in Yorkshire (noordoosten van Engeland). Aan alle voorzieningen was gedacht en onze leden gaven een zeer positieve beoordeling.

Elk jaar reizen een heel aantal van onze leden af naar deze evenementen. De onze club was ook dit keer weer goed vertegenwoordigd. Hieronder ziet u een aantal foto's van het evenement. Deze fotos geven u een impressie maar tonen zeker niet alles wat er georganiseerd was. Zo waren er dit jaar 's avonds optredens van verschillende bands en prijsuitreikingen

Als u helemaal entousiast geworden bent en u zou volgend jaar ook willen gaan. U kunt altijd contact met ons opnemen en voor meer informatie gaat u naar:austina30a35ownersclub.co.uk

 

Foto's beschikbaar gesteld door hoppend.nl

Hits: 2412