National Rally - UK, 2018

Categorie: Evenementen 2018

Dit jaar is er door de Austin A30-A35  Owners club weer een mooi evenement neergezet. Het is dit jaar gehouden op de "Flax-Farm" in Diss. Deze boerderij was beschikbaar gesteld door een van hun clubleden. En was zeer geschikt voor dit evenement. Aan alle voorzieningen was gedacht en onze leden gaven een zeer positieve beoordeling.

Elk jaar reizen een heel aantal van onze leden af naar deze evenementen. De onze club was ook dit keer weer goed vertegenwoordigd. Hieronder ziet u een aantal foto's van het evenement. Deze fotos geven u een impressie maar tonen zeker niet alles wat er georganiseerd was. Zo waren er dit jaar 's avonds optredens van verschillende bands, een hondenshow, "kleppendeksel races', prijsuitreikingen en er was een route uitgezet door de omgeving van Diss.

Als u helemaal entousiast geworden bent en u zou volgend jaar ook willen gaan. U kunt altijd contact met ons opnemen en voor meer informatie gaat u naar:austina30a35ownersclub.co.uk

 

Foto's beschikbaar gesteld door hoppend.nl

Hits: 10441