JoomlaTemplates.me by iPage Reviews
  • Austin's op een rij tijdens kampeer weekend in Limburg
  • De Twenterit
  • Twente rit - allemaal op een rij
  • Kampeerwekenden
  • Af en toe moet er gesleuteld worden
  • Overal in Nederland zie je de Autotjes
  • De algemene ledenvergadering is ook altijd erg gezellig

27 jaar British CARS & Lifestyle

Voor de 27e keer waren we met onze Austin A30-A35 Eigenaren Club op 10 en 11 maart 2018 aanwezig op de British CARS & Lifestyle in Autotron in Rosmalen.

Onze clubstand was goed vertegenwoordigd, fijn dat ook weer Angeliek en Corne aanwezig waren om ons terzijde te staan, het was soms te druk om de vele enthousiaste bezoekers te woord staan. Daarnaast was het heel gezellig dat er ook een aantal clubleden aanwezig waren, de voorzitter had het “jongste clublid in spé” bij zich die zich goed vermaakte.